Mecz na Legii, Cavaliada na Torwarze. Łazienkowska stanie w korkach?

Ulice

Dawid Krzysztofiński / tvnwarszawa.plW okolicach stadionu można spodziewać się utrudnień

W niedzielny wieczór kierowcy powinni omijać szerokim łukiem okolice stadionu przy Łazienkowskiej 3 oraz Torwaru. O godzinie 18 rozpocznie się mecz Legii z Wisłą. W tym samy czasie kończyć się będzie Cavaliada na Torwarze. Policja przewiduje utrudnienia.

W związku z meczem ekstraklasy i imprezą na Torwarze policja spodziewa się utrudnień dziś po południu.

Na sytuację na drogach wpływ ma też zamknięty most Łazienkowski. - Spodziewamy się korków i czasowych wyłączeń z ruchu ulicy Łazienkowskiej, aż do godziny 21. Kierowców prosimy o słuchanie poleceń policjantów. Jak zwykle radzimy jednak, by na imprezy dojechać komunikacją miejską - mówi Agnieszka Hamelusz ze stołecznej komendy.

Część osób prawdopodobnie posłuchała zaleceń policji. Jak informują służby, po godz. 17 ruch w rejonie ulicy Łazienkowskiej odbywa się płynnie. - Kierowcy muszą oczywiście liczyć się ze zwolnionym przejazdem w tym rejonie, ale większych utrudnień nie ma - mówi Hamelusz.

"Czarny czwartek"

Przypomnijmy, podobna sytuacja miała miejsce już ponad tydzień temu. W czwartek 5 marca po południu na Torwarze odbywał się koncert a Legia grała mecz ze Śląskiem Wrocław. Oba wydarzenia na kilka godzin sparaliżowały ruch w okolicy Łazienkowskiej.

- Ludzie wysiadają z autobusów i samochodów, ruch przesuwa się o 10 metrów w 10 minut. Jest totalna masakra - relacjonował nasz reporter.

W weekend utrudnienia powinny być mniejsze, ale i tak warto dziś po południu omijać okolice Stadionu.

Tak było 5 marca:

Ogromne korki przed wieczornym meczemLech Marcinczak/ tvnwarszawa.pl

jb/r

Źródło zdjęcia głównego: Dawid Krzysztofiński / tvnwarszawa.pl