Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Marynarska stanęła po wypadku

Ulice

fot. Marcin Gula, Dawid Krysztofiński/tvnwarszawa.pl
fot. Marcin Gula, Dawid Krysztofiński/tvnwarszawa.pl

We wtorek rano doszło do wypadku trzech samochodów na ul. Marynarskiej. - Jedna osoba była zakleszczona w aucie. Strażacy musieli ją wycinać - relacjonuje Marcin Gula, reporter tvnwarszawa.pl. - Dwie osoby zostały ranne - dodaje.

- Wypadek ma miejsce przy wiadukcie nad torami kolejowymi- relacjonuje Gula. - W zderzeniu brały udział trzy auta: dwa fiaty i peugeot - dodaje.

Uwięziona kobieta

Jak informuje Gula, kobieta prowadząca fiata nie mogła wyjść z auta o własnych siłach. - Uderzenie było na tyle silne, że została uwięziona w samochodzie. - Na miejsce przyjechała straż pożarna, która ją wydobyła za pomocą narzędi hydraulicznych - dodaje.

Utrudnienia dla kierowców

Samochody zderzyły się na jezdni w stronę al. Wilanowskiej, jednakże utrudnienia są w obu kierunakch. - Dwa pasy są zablokowane w stronę al. Wilanowskiej oraz jeden w kierunku ul. Żwirki i Wigury- relacjonuje Gula. - Utworzył się ogromny korek - dodaje.

Na utrudnienia miała wpływ również kolizja dwóch aut osobowych, do której doszło kilkanaście minut później. - Kierowca forda zagapił się i wjechał w tył opla- relacjonuje Gula.

film: Marcin Gula/tvnwarszawa.pl
film: Marcin Gula/tvnwarszawa.pl

Mapy dostarcza Targeo.pl

su/roody

Pozostałe wiadomości