Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Marszałkowska zamknięta, na objazdach bez utrudnień

Ulice


Pierwszy roboczy dzień bez odcinka ulicy Marszałkowskiej. Ulicę zamknięto przy skrzyżowaniu ze Świętokrzyską, w kierunku Żoliborza. Mimo porannego szczytu, na objazdach nie tworzą się korki. Kierowcom sprawnie udaje się objechać zamknięty odcinek ulicy.

Ulicę zamknięto w nocy z piątku na sobotę po to, aby budowniczowie metra, mogli wzmocnić ściany powstającej stacji Świętokrzyska, poprzez wstrzyknięcie betonu pod jezdnię.

Na objazdach bez utrudnień

Kierowcy jadący od strony ronda Dmowskiego mogą skręcić w Złotą i Sienkiewicza. Za zamkniętym skrzyżowaniem jazda Marszałkowską możliwa jest od Rysiej. Drogowcy proponują ominąć zamknięty odcinek ulicami Emilii Plater, bądź Jana Pawła II.

Jak relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl Marcin Gula, kierowcy bez problemu radzą sobie na objazdach. - Nie tworzą się żadne korki - informuje Gula.

Samochody i autobusy na objazdy

Prace budowlane nie spowodują utrudnień w kursowaniu tramwajów i metra. Inaczej ma się sprawa z autobusami. Na czas prowadzonych prac linie 151, 171 pojadą objazdem ulicami: Kruczą – Szpitalną – pl. Powstańców Warszawy – Mazowiecką – pl. Małachowskiego – Królewską, zaś linie 520, N42, N45 i N95: Złotą – Górskiego – Szpitalną – pl. Powstańców Warszawy – Mazowiecką – pl. Małachowskiego – Królewską.

Prace potrwają do piątku, 23 listopada.

Szczegóły zmian komunikacji znaleźć można na stronie ZTM.

Zamknięta Marszałkowska
Zamknięta MarszałkowskaMarcin Gula / tvnwarszawa.pl

wp,bf/b/ec

Objazdy Marszałkowskiejum.warszawa

Źródło zdjęcia głównego: Marcin Gula/ tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości