Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Marszałkowska przejezdna. "Kierowcy są zaskoczeni"

Ulice

Marszałkowska przejezdna
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plMarszałkowska przejezdna

Po godzinie 19 drogowcy otworzyli przejazd ulicą Marszałkowską przy skrzyżowaniu ze Świętokrzyską. Był zamknięty od soboty ze względu na budowę II linii metra.

- Robotnicy usunęli barierki i tymczasowe oznakowanie, które było zamontowane na czas prac. Zrobili to sprawnie – relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.

Zwężają jeden pas

To oznacza, że kierowcy mogą już przejeżdżać Marszałkowską od ronda Dmowskiego w kierunku placu Bankowego. – Pierwszy samochód przejechał swobodnie u zbiegu z ulicą Świętokrzyską około godz. 19.30. Kierowcy byli trochę zdziwieni i zaskoczeni, że już można jechać – dodaje nasz reporter.

Jednocześnie robotnicy zwężają do jednego pasa zachodnią jezdnię Marszałkowskiej na skrzyżowaniu ze Świętokrzyską, w kierunku ronda Dmowskiego.

Utrudnienia do wtorku

Fragment ulicy Marszałkowskiej zamknięto w nocy z piątku na sobotę. Pierwotnie prace w tym miejscu miały potrwać do 23 listopada. Wszystkie mają sie zakończyć do 27 listopada.

ran/roody

Pozostałe wiadomości