TVN Warszawa | Ulice

Wypadek w Markach. Kierowca zakleszczony w aucie

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek w Markach
Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.plWypadek w Markach

Do poważnego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej numer 631 w Markach. Zderzyły się samochód dostawczy z osobowym. Dwie osoby zostały ranne.

Informację o wypadku przekazał reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter. - Do zderzenia dwóch pojazdów doszło na niebezpiecznej trasie numer 631 w Markach. W wyniku uderzenia oba wylądowały w przydrożnym rowie - poinformował Szmelter.

Informację o wypadku potwierdzają strażacy. - Zderzyły się dostawczy mercedes z osobową mazdą. To było silne uderzenie - mazda ma wyrwany przód. W wyniku tego zdarzenia poszkodowani zostali kierowcy obu pojazdów - poinformował Wiesław Drosio ze straży pożarnej w Wołominie.

Dodał, że kierowca mercedesa miał zakleszczoną nogę. - Z pojazdu ewakuowali go strażacy przy użyciu sprzętu. Został przekazany załodze pogotowia ratunkowego - poinformował.

Droga wojewódzka nr 631 została zablokowana. Jak przekazał Drosio, po godzinie 10 zostanie wprowadzony ruch wahadłowy.

Okoliczności tego zdarzenia ustala policja. - Samochody zderzyły się czołowo. Obaj kierowcy zostali przewiezieni do szpitala. Nie ma informacji na temat stanu ich trzeźwości - poinformował Tomasz Sitek z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.

Niebezpieczna trasa

Droga wojewódzka numer 631 to popularna trasa prowadząca m.in. nad Zalew Zegrzyński. Często dochodzi na niej do niebezpiecznych sytuacji. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło tu 9 stycznia. W wyniku czołowego zderzenia nissana i bmw zginął 67-letni mężczyzna - kierowca pierwszego z aut. Ten, który prowadził drugie auto usłyszał zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Trafił do aresztu. 

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości