Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Maluch wpadł w poślizg. Obróciło go, zatrzymał się tuż przed ciężarówką

Warszawa

Michał/Kontakt24Kierowca wpadł w poślizg

Obraca się na mokrej drodze i zatrzymuje tuż przed ciężarówką. Nagranie przesłał nam Michał na Kontakt 24.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło we wtorek na ulicy Warszawskiej w Nowym Dworze Mazowieckim, kilka minut przed godziną 20.

"Był w lekkim szoku"

Na przesłanym nagraniu widzimy jak Fiat 126p wjeżdżający na rondo wpada w poślizg i po obrocie wokół własnej osi zatrzymuje tuż przed nadjeżdżającą ciężarówką. - Kierowca malucha był w lekkim szoku, ale pojechał dalej - powiedział pan Michał, który nagrał całe zdarzenie.

Według niego wpływ na tę sytuację miała śliska nawierzchnia, tylny napęd i zużyte opony. - Szczęście, że tylko tak się to skończyło – podsumował.

Wpadł w poślizg i uderzył w bariery

O podobnej sytuacji informowaliśmy kilka miesięcy wcześniej. Kierowca auta osobowego poruszający się trasą S8, wpadł w poślizg i uderzył w bariery. Do zdarzenia doszło między węzłem Wisłostrada, a wjazdem do tunelu nad Gwiaździstą.

- Pół godziny wcześniej zaczął padać deszcz, więc warunki na drodze się pogorszyły. Jechałem w kierunku Żoliborza i zobaczyłem, jak jeden z kierowców traci panowanie nad swoim samochodem, wpada w poślizg i uderza w barierki - relacjonował pan Marcin, świadek zdarzenia. I dodał, że to newralgiczne miejsce, gdzie często dochodzi do wypadków i kolizji.

Wpadł w poślizg na trasie S8marcinoos / Kontakt24
wideo 2/6

ab