Maluch wpadł w poślizg. Obróciło go, zatrzymał się tuż przed ciężarówką

Ulice

Michał/Kontakt24Kierowca wpadł w poślizg

Obraca się na mokrej drodze i zatrzymuje tuż przed ciężarówką. Nagranie przesłał nam Michał na Kontakt 24.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło we wtorek na ulicy Warszawskiej w Nowym Dworze Mazowieckim, kilka minut przed godziną 20.

"Był w lekkim szoku"

Na przesłanym nagraniu widzimy jak Fiat 126p wjeżdżający na rondo wpada w poślizg i po obrocie wokół własnej osi zatrzymuje tuż przed nadjeżdżającą ciężarówką. - Kierowca malucha był w lekkim szoku, ale pojechał dalej - powiedział pan Michał, który nagrał całe zdarzenie.

Według niego wpływ na tę sytuację miała śliska nawierzchnia, tylny napęd i zużyte opony. - Szczęście, że tylko tak się to skończyło – podsumował.

Wpadł w poślizg i uderzył w bariery

O podobnej sytuacji informowaliśmy kilka miesięcy wcześniej. Kierowca auta osobowego poruszający się trasą S8, wpadł w poślizg i uderzył w bariery. Do zdarzenia doszło między węzłem Wisłostrada, a wjazdem do tunelu nad Gwiaździstą.

- Pół godziny wcześniej zaczął padać deszcz, więc warunki na drodze się pogorszyły. Jechałem w kierunku Żoliborza i zobaczyłem, jak jeden z kierowców traci panowanie nad swoim samochodem, wpada w poślizg i uderza w barierki - relacjonował pan Marcin, świadek zdarzenia. I dodał, że to newralgiczne miejsce, gdzie często dochodzi do wypadków i kolizji.

Wpadł w poślizg na trasie S8marcinoos / Kontakt24
wideo 2/6

ab