Make-up bus wbił się w wywrotkę

Warszawa

fot. Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

We wtorek rano, na Marszałkowskiej przed samym placem Konstytucji, zderzył się bus z ciężarówką. Jedna osoba została ciężko ranna - podawał reporter tvnwarszawa.pl. Ulica była zablokowana. Policja kierowała ruch na torowisko. Wtedy doszło do kolizji autobusu z tramwajem.

Do wypadku doszło około godziny 8.00. Jak mówią świadkowie, kierowca tzw. make-up busa (wozu, który służy jako charakteryzatornia na planach filmowych) być może zasłabł. Pojazd wbił się w tył ciężarówki.

- Mam informację o jednej osobie rannej. Jest w ciężkim stanie. Reanimacja trwała ponad 20 min. Mężczyzna został odwieziony do szpitala - relacjonował Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. Jak mówi, bus jechał pusty.

Kolizja po wypadku

Marszałkowska przed placem Konsytucji była zablokowana przez policję i straż pożarną. Policja kierowała samochody i autobusy w stronę MDM przez torowisko tramwajowe.

Wtedy doszło lekkiej do kolizji autobusu z tramwajem. Od 9.50 przez około 40 minut zablokowane było torowisko na Marszałkowskiej na wysokości Pięknej. Tramwaje nie jeździły w obu kierunkach.

Zobacz fotorelację Reportera24, WRA:

mz