Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ochocie i Ursynowie

Na Ochocie startują prace poprzedzające przebudowę niebezpiecznego skrzyżowania Grójeckiej z Harfową i Racławicką Z kolei w weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Łucka zamknięta do soboty

TVN Warszawa

Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plUtrudnienia na Łuckiej

Do soboty kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na Łuckiej. W nocy z niedzieli na poniedziałek ulica została częściowo wyłączona ruchu.

O problemach poinformował nas na warszawa@tvn.pl Kacper. "W nocy ustawiono znaki i wyłączono część ulicy z ruchu. Barierki ustawiono na wysokości numeru 11. Nie można nią przejechać od Wroniej do Żelaznej" - napisał.

W poniedziałek rano na miejsce pojechał nasz reporter. - Faktycznie, ulica na odcinku około 80 metrów została wyłączona z ruchu. Na zamknięty odcinek mogą wjechać tylko pojazdy budowy - relacjonował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

O utrudnienia zapytaliśmy dzielnicę. - Ulica została częściowo wyłączona z ruchu w związku z dojazdem ciężkiego sprzętu na pobliską budowę. Utrudnienia potrwają do soboty - powiedziała nam Kamila Bitner z urzędu dzielnicy Wola.

Utrudnienia na Łuckiej
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

su/b