Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Lublin na torach Tramwaje stanęły

Ulice

| Polska Agencja Prasowafot. Lech Marcinczak/tvnwarszawa.pl

-Tuż przed rondem Waszyngtona samochód dostawczy blokuje tory - informował w przed godz. 17.00 Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. Tramwaje nie jeźdźiły przez około godzinę.

Po godzinie 16:00 w poniedziałek auto marki Lublin jadące w kierunku Wisły zderzyło sie ze sportowym nissanem. - Auto dostawcze przewróciło się na bok. Zablokowany był ruch tramwajowy w kierunku centrum, Gocławka oraz ul. Towarowej - potwierdził rzecznik Tramwajów Warszawskich, Michał Powałka.

Olbrzymi korek

- Wszystkie dojazdy do ronda Waszyngtona stoją w korku. Tramwaje stoją na całym moście Poniatowskiego i w al. Zielenieckiej. Zaczyna się też korkować al. Waszyngtona - relacjonował około godz 17.00 Marcinczak.

Zablokowane były również trzy pasy al. Waszyngtona w kierunku Pragi.

Mapy dostarcza Targeo.pl

Awaria trakcji, pasażerowie na przystankach

fot. Kontakt24fot. Kontakt24 | Fakty o Świecie TVN24 BiS

Poważne kłopoty mieli również ci mieszkańcy stolicy, którzy chcieli skorzystać z tramwajów jadących al. Solidarności i Okopową. - Mieliśmy awarię sieci trakcyjnej, została usunięta po godz. 17.00 - informuje tvnwarszawa.pl Michał Powałka, rzecznik Tramwajów Warszawskich.

as/ec