Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Ulice

A2 zablokowana w stronę Warszawy. Kierowca zasłabł, tir przebił barierki

TVN Warszawa | Ulice

Aktualizacja:
Autor:
katke/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tir przebił bariery na autostradzie A2
Tir przebił bariery na autostradzie A2Ewelina Cyranowska / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Ewelina Cyranowska / tvnwarszawa.plTir przebił bariery na autostradzie A2

Wypadek na autostradzie A2 między Łodzią a Warszawą. Tir wjechał w barierki i przejechał na drugą jezdnię. W akcji ratunkowej brał udział helikopter.

Autostrada A2 była zablokowana na wysokości Łowicza. Tir przebił barierki i wjechał na przeciwległą jezdnię. - Na 380. kilometrze trasy A2, na terenie powiatu łowickiego kierowca tira zasłabł w czasie jazdy. Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery - przekazał nam przed godziną 12 Radosław Gwis z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Jak dodał: - Nie ma żadnych ofiar. Kierowca wymaga pomocy, ale nie ze względu na zdarzenie, lecz chorobę. Jeszcze za wcześnie, by powiedzieć, jaką dokładnie.

W akcję zaangażowany był helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. - Na czas lądowania śmigłowca wyłączony jest ruch na autostradzie - potwierdził policjant.

A2 była zamknięta na wysokości węzła Łowicz, gdzie policja kierowała na objazdy. Ale przed węzłem utworzył się ogromny korek.

Autor:katke/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Ewelina Cyranowska / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości