Przygotuj się na:

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości wiążą się z ogromnymi utrudnieniami. Bieg Niepodległości przetnie miasto na pół, a wzdłuż trasy marszu narodowców już od samego rana ustawione będą betonowe zapory.

Korek na Trasie Siekierkowskiej. Motocyklista się wywrócił

Warszawa

Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plKorki na trasie

W środę rano utworzył się ogromny korek na Trasie Siekierkowskiej. - Wszystko stoi od ronda Marsa w kierunku Mokotowa - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl.

Przyczyną korków mógł być incydent z udziałem motocyklisty. - Według relacji świadków, kierowca jednośladu otarł się o auto. Nikomu nic się nie stało, ale kierowca samochodu odjechał - relacjonował po 9.00 Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

Inaczej sprawę przedstawia policja, zdaniem której motocyklista sam wywrócił się na jezdnię. - Motocykl został już odholowany - dodała Edyta Adamus ze stołecznej policji.

"Ogromne korki"

Zdarzenie spowodowało ogromne korki na trasie. Jak mówił nasz reporter, kierowcy stoją od węzła Marsa do mostu. - Zakorkowany jest także wjazd od Bora-Komorowskiego i Wału Miedzeszyńskiego - dodał.

O zderzeniu poinformował także internauta Dawid. - Ogromne korki po wypadku motocyklisty na moście Siekierkowskim - napisał na Kontakt 24.

Obecnie ruch odbywa się płynnie.

su/r