Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Ratusz poinformował, że w najbliższą sobotę zostaną wymienione rozjazdy na pętli tramwajowej Kawęczyńska-Bazylika. Ponadto w weekend kontynuowane będą prace na ul. Posag 7 Panien, a w poniedziałek rozpocznie się remont ul. Kobiałka na Białołęce.

Korek na Grota. Zderzenie czterech aut

Ulice

Artur Węgrzynowicz/ tvnwarszawa.plKorek na S8

Duże utrudnienia w kierunku Bemowa na moście Grota-Roweckiego po zderzeniu czterech samochodów. Na S8 robiło się ciasno już na wysokości ulicy Ostródzkiej na prawym brzegu Wisły.

Jak informowała policja, ruch udrożniono po godzinie 11. Wcześniej przejezdny był tylko jeden pas w kierunku Bemowa. Potem, po godzinie 10 udrożniono kolejny. Trzeci blokowały samochody oczekujące na lawetę.

Po godzinie 8 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że utrudnienia potrwają dwie godziny.

- W zderzeniu ucierpiała jedna osoba, która została przewieziona do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia - podała Iwona Jurkiewicz z biura prasowego stołecznej komendy.

Na miejscu był reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. - Korek ma już kilka kilometrów. Samochody znajdują się na odcinku między ulica Modlińską a Wisłą. Policja informuje o wypadku, a to oznacza duże utrudnienia dla kierowców. Korek będzie się jeszcze wydłużał - relacjonował Węgrzynowicz.

Ciasno na S8 robiło się już na wysokości ulicy Ostródzkiej na prawym brzegu Wisły. Z powodu utrudnień policja zalecała kierowcom wybieranie innej drogi.

Korek na moście GrotaArtur Węgrzynowicz/ tvnwarszawa.pl

skw/mś