Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ursynowie

W weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Koniec wakacji, kolizje, skutki burzy - fatalny poniedziałek na ulicach

TVN Warszawa

Lech Marcinczak/tvnwarszawa.plKorki w Warszawie

Skończyły się wakacje, a wraz z nimi sielanka na drogach. Od rana policja otrzymuje bardzo dużo zgłoszeń o kolizjach i utrudnieniach na stołecznych ulicach. Po Warszawie o poranku jeździło się źle, zwłaszcza że w wielu miejscach leżały pozostałości po niedzielnej burzy.

Największego korka należało spodziewać się na połączeniu S2 z S8. Po tym jak renault uderzył w barierki i zgubił silnik, utworzył się tam korek, który około 8. miał kilkanaście kilometrów. Więcej o utrudnieniach na S8 tutaj.

Po 8.00 na S8 w przeciwnym kierunku, na wysokości ulicy Siodlarskiej, doszło do kolizji - Pojazdy stoją na poboczu. Zderzyły się 4 samochody. Dwa renault, skoda i audi. Nikomu nic się nie stało. Na miejscu była policja- relacjonował rano reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak.

Kolizja na S8
Lech Marcinczak/tvnwarszawa.pl

Z utrudnieniami należało również liczyć się na ulicy Puławskiej. Za połączeniem z S2 w kierunku Piaseczna zderzył się tam bus z ciężarówką. Policja poinformowała, że nikt nie został ranny. Po zderzeniu zablokowane były dwa pasy ruchu.

Kierowcy po prawej stronie Wisły musieli uważać na alei Stanów Zjednoczonych. Przed wiaduktem ulicy Saskiej doszło tam do zderzenia. Korek tworzył się do ulicy Ostrobramskiej.

Po 8.30 zakorkowana była również Dolina Służewiecka. Stała też al. Prymasa Tysiąclecia.

Utrudnień musieli spodziewać się również kierowcy w dzielnicy Włochy, na wysokości stacji kolejowej. - Na skrzyżowaniu Popularnej i Chrobrego doszło do kolizji dwóch samochodów. Dacii i hondy. Nikt nie został ranny - poinformowała przed 9. Agnieszka Włodarska ze stołecznej policji. Duże utrudnienia czekały kierowców jadących od strony Bemowa.

Utrudnienia nie ominęły kierowców na Mokotowie. Tam doszło do potrącenia rowerzysty - Audi zderzyło się z rowerzystą na skrzyżowaniu Sikorskiego i Sobieskiego. Cyklista trafił do szpitala - poinformowała po 9.00 Agnieszka Włodarska z zespołu prasowego policji.

Zderzenie w Ząbkach
Jacek Pawłowski

Utrudnienia występowały także w okolicy Warszawy. W Ząbkach na skrzyżowaniu Szwoleżerów z Piłsudskiego zderzyły się trzy samochody i skuter. Informacje dostaliśmy na warszawa@tvn.pl

Utrudnienia spowodowane niedzielną burzą trwały do południa. Strażacy zamknęli ulicę Nowowiejską na odcinku od placu Politechniki do Chałubińskiego. Na objazdy skierowane zostały tramwaje. Przed 13 ruch w tym miejscu przywrócono.

Zobacz korek, jaki utworzył się na S8 :

Korek na S8
Lech Marcinczak/tvnwarszawa.pl

md/mś