Kolizje na węzłach. Były korki na Trasach AK i Toruńskiej

Warszawa

Poranne utrudnienia na Trasie AK i Trasie Toruńskiej. W rejonie węzła Powązkowska zderzyły się trzy samochody, a na węźle Modlińska - trzy osobówki i autobus. W rejonie utworzyły się korki.

Poranne utrudnienia na Trasie AK i Trasie Toruńskiej.  W rejonie węzła Powązkowska zderzyły się trzy samochody, a na węźle Modlińska - trzy osobówki i autobus. W rejonie utworzyły się korki.

Korek na S8
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Trudny piątkowy poranek na Trasach AK i Toruńskiej. Po godz. 8 drogowcy poinformowali o kolizji trzech aut w rejonie węzła Powązkowska. - Zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku Marek. Korek sięga węzła Konotopa - alarmowali.

W zdarzeniu nikt nie został ranny. Po godz. 9.00 samochody nie blokowały już ruchu. - Korek nadal się utrzymuje w kierunku mostu Grota - informował Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl.

Trzy auta i autobus

To nie jedyne poranne utrudnienia w tej okolicy, z którymi musieli liczyć się kierowcy. Do kolizji trzech samochodów i autobusu komunikacji miejskiej doszło rano też na węźle Modlińska. - Na wjeździe z ul. Modlińskiej na most Grota w kierunku Bemowa zderzyły się fiat, seat, peugeot i autobus linii 186 - informowała po 8.00 Iwona Jurkiewicz ze stołecznej policji.

Jak podała po 10.00 GDDKiA, na węźle nie było już utrudnień.

Poważne wystąpiły też na autostradzie A2 w drodze do Warszawy.

su/b