Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ochocie i Ursynowie

Na Ochocie startują prace poprzedzające przebudowę niebezpiecznego skrzyżowania Grójeckiej z Harfową i Racławicką Z kolei w weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Kolizja trzech aut na Wisłostradzie. "Stał bokiem do kierunku jazdy"

TVN Warszawa


Na Wisłostradzie, na wysokości Cytadeli zderzyły się trzy samochody. - Pojazdy blokowały lewy pas w kierunku Łomianek - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

Na Wisłostradzie, na wysokości Cytadeli zderzyły się trzy samochody. - Pojazdy blokowały lewy pas w kierunku Łomianek - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. Do kolizji doszło około godziny 7:45 na wysokości mostu Gdańskiego. W zderzeniu brały udział dwa auta osobowe - volkswagen, ford - i ciężarówka marki DAF.

- Samochody blokowały lewy pas, ciężarówka stała kilkaset metrów dalej w zatoce autobusowej - informował Zieliński - volkswagen stał bokiem w kierunku jazdy, policja była na miejscu - podał. - Nikomu nic się nie stało, kierowcy byli trzeźwi - poinformował Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej Policji.

Nie ma już utrudnień.

Na tvnwarszawa informowaliśmy również o wypadku na S8 ze skutkiem śmiertelnym.

em/r

Nocny wypadek na S8Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl
wideo 2/2