Przygotuj się na:

MECZ NA STADIONIE NARODOWYM

We wtorek na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zagra ze Słowenią. To oznacza utrudnienia dla mieszkańców, szczególnie na Saskiej Kępie. Kibice pojadą komunikacją miejską za darmo.

Kolizja przerwała "przejazd techniczny"

Warszawa

fot

- Dwa samochody osobowe i autobus zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Nowoursynowskiej i Doliny Służewieckiej - relacjonuje Dawid Krysztofiński, reporter tvnwarszawa.pl. - Nikomu nic się nie stało- dodaje.

- Według relacji świadków kobieta prowadząca volkswagena chciała skręcić w lewo z ul. Nowoursynowskiej w Dolinę Służewiecką. Kierowca rovera jechał ul. Nowoursynowską w kierunku Wałbrzyskiej. Wtedy doszło do zderzenia - relacjonuje Krysztofiński. - Dodatkowo rover uderzył w autobus miejski. Na szczęscie był to "przejazd techniczny", więc w środku nie było pasażerów- dodaje.

Na miejsce przyjechała straż miejska. Policja nie była wzywana. - Nie ma nas na miejscu, chociaż o zdarzeniu zostaliśmy poinformowani. Na miejsce pewnie pojechały służby Zarządu Transportu Miejskiego- informuje Anna Kędzierzawska ze stołecznej policji.

Utrudnienia dla kierowców

Lewy pas Doliny Służewieckiej w stronę ul. Puławskiej był zablokowany. Utworzył się korek.

fot
fot
fot
fot. Dawid Krysztofiński/tvnwarszawa.pl
fot
fot
fot
fot
fot
fot. Dawid Krysztofiński/tvnwarszawa.pl
fot
fot

su