Przygotuj się na:

ZMIANY W SĄSIEDZTWIE CMENTARZY

Ze względu na Dzień Wszystkich Świętych w najbliższy weekend zmieni się organizacja ruchu w pobliżu stołecznych cmentarzy. Na wielu ulicach priorytet będzie miała komunikacja miejska, a na części z nich powstaną parkingi.

Kolizja przed mostem Poniatowskiego. Duże utrudnienia na Wisłostradzie

Ulice

Lech Marcinczak/tvnwarszawa.plKorek na Wisłostradzie po kolizji

Na jezdni Wisłostrady w stronę Mokotowa, około 50 metrów przed mostem Poniatowskiego doszło do kolizji trzech samochodów osobowych. Jedno z aut blokowało prawy pas. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Jedno z uszkodzonych aut blokowało prawy skrajny pas ruchu. – Nie da się przesunąć na chodnik hybrydowej toyoty. Auto się zablokowało. Korek zaczyna się już na wysokości mostu Śląsko-Dąbrowskiego – informował tuż po godzinie 8 rano Lech Marcinczak.

Zdarzenie potwierdza policja. - Około godziny 7.13 na Wisłostradzie na jezdni w kierunku Mokotowa zderzyły się trzy auta osobowe ford, toyota i skoda. Kierowcy byli trzeźwi - mówi Agnieszka Włodarska, z zespołu prasowego stołecznej policji.

Według informacji policji po godzinie 8.30 wszystkie samochody zostały zepchnięte na okoliczny parking i tam policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.

W tym miejscu kierowcy jadący w kierunku Mokotowa mają do dyspozycji tylko dwa pasy ruchu. W związku z porannym szczytem komunikacyjnym w miejscu zdarzenia nadal mogą tworzyć się korki.

jb/r