Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ursynowie

W weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Kolizja posła Platformy. Chryslerem uderzył w seata

TVN Warszawa

Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.plKolizja na Powsińskiej

Zderzenie trzech samochodów osobowych na Sadybie. Jednym z aut podróżował Andrzej Halicki, polityk Platformy Obywatelskiej. Dostał mandat w wysokości 250 zł.

Do kolizji doszło ok. godz. 15, na ulicy Powsińskiej, na wysokości numeru 14, w kierunku Wilanowa. - W okolicy pętli autobusowej zderzyły się trzy auta: seat, chrysler i dostawcze iveco - tłumaczyła nam Iwona Jurkiewicz z Komendy Stołecznej Policji.

Na miejscu był nasz reporter Artur Węgrzynowicz. - Jak powiedział mi poseł Halicki, który prowadził chryslera, w pewnym momencie utworzył się korek, a on nie zdążył wyhamować i uderzył w tył seata. Ten z kolei odbił w stojący przed nim samochód dostawczy - relacjonował.

Wszyscy trzeźwi

Auto posła i samochód dostawczy są delikatnie uszkodzone, natomiast seat ma nieco poważniejsze uszkodzenia. - Kierowca chryslera otrzymał mandat w wysokości 250 zł oraz sześć punktów karnych - powiedział tvnwarszawa.pl Piotr Świstak ze stołecznej policji.

Jak dodał, wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi.

ło/b