Kolizja pięciu aut na A2

Warszawa

tvnwarszawa.plZdarzenie na A2

Pięć samochodów zderzyło się na autostradzie A2 w rejonie węzła Grodzisk Mazowieckim. Samochody blokowały lewy pas jezdni w kierunku Warszawy. Były utrudnienia w ruchu.

Pierwszą informację o zdarzeniu dostaliśmy na Kontakt 24. "Na A2 na węźle Grodzisk Mazowiecki doszło do wypadku samochodów osobowych. Na miejscu jest straż pożarna oraz policjanci z wydziału ruchu drogowego z komendy powiatowej policji w Grodzisku Mazowieckim" - napisał Reporter24.

Stołeczny oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad potwierdza, że w tym miejscu doszło do kolizji. - Zablokowany jest lewy pas, nie ma informacji o rannych. Auta mają być spychane na pas awaryjny - przekazał dyspozytor GDDKiA.

Zderzenie nałożyło się na poranny szczyt komunikacyjny. Korek miał długość około 3 kilometrów. Utrudnienia trwały około godziny.

- Straż pożarna usuwa płyny z lewego pasa jezdni. Auta poruszają się tylko prawym. Prawdopodobnie kolizja spowodowana była porannym pośpiechem - dodała Katarzyna Zych z grodziskiej komendy policji.

Około godziny 10 ruch na autostradzie wracał do płynności.

Na tvnwarszawa.pl na bieżąco informujemy o niebezpiecznych zdarzeniach na Autostradzie A2:

skw/b

Utrudnienia na A2TVN24
wideo 2/3