Kolizja ciężarówek na trasie S8. Utrudnienia przy Marywilskiej

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl Zderzenie dwóch ciężarówek na S8

Dwa samochody ciężarowe zderzyły się na trasie S8. Kierowców jadących w stronę Poznania czekają utrudnienia w rejonie węzła Łabiszyńska. Zablokowany został prawy pas jezdni tranzytowej.

Samochody zderzyły się w tunelu, na wysokości ulicy Marywilskiej. - Doszło do najechania. Samochód ciężarowy uderzył w tył jadącej przed nim, drugiej ciężarówki. Prawy pas został wyłączony z ruchu. Z rozbitych pojazdów wyciekły płyny eksploatacyjne. Na jezdni leżą też elementy karoserii i zderzaków - relacjonuje Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Okoliczności zderzenia wyjaśnia na miejscu policja. - Kierowcy byli trzeźwi. Nie ma osób poszkodowanych - informuje Irmina Sulich z Komendy Stołecznej Policji.

Jak opisuje nasz reporter, miejsce kolizji porządkują pracownicy służby drogowej. - Ciężarówka, która wjechała w tył drugiego pojazdu jest mocno uszkodzona. Prawdopodobnie nie nadaje się do tego, by nią stąd odjechać, więc konieczne będzie wezwanie pomocy drogowej i holowanie - zaznacza. A to oznacza, że utrudnienia mogę potrwać dłużej.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl