Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

TVN Warszawa | Ulice

Najpierw kolizja z udziałem rowerzysty, później zderzenie z tramwajem

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke
Źródło:
Kontakt24, tvnwarszawa.pl
Marcin Puszko / Kontakt 24Kolizja na Mokotowie

W okolicy alei Niepodległości rowerzysta został potrącony przez samochód osobowy. W zdarzeniu brał udział jeszcze tramwaj - informuje policja, ale uspokaja: nikomu nic się nie stało.

Pierwszą informację na ten temat otrzymaliśmy na skrzynkę Kontakt 24. Jak poinformował autor nagrania Marcin, potrącony przez toyotę został rowerzysta, następnie w samochód wjechał tramwaj.

W kolizji nikt nie został ranny. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi

Zdarzenie potwierdziła Marta Gierlicka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji: - Rzeczywiście, o godzinie 17.30 mieliśmy zgłoszenie o potrąceniu rowerzysty przez kierowcę toyoty yaris. W zdarzeniu brał udział jeszcze tramwaj. Policjanci pracują na miejscu. Najważniejsze jest to, że w kolizji nikt nie został ranny. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi - przekazała nam przed godziną 19 policjantka.

Autor:katke

Źródło: Kontakt24, tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Marcin Puszko / Kontakt24