Przygotuj się na:

DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Zmiany w komunikacji i parkowaniu

  Kolejny wypadek nad Zegrzem. W czwartek zginęła tam kobieta

  TVN Warszawa


  Toyota zderzyła się z mercedesem na drodze nr 61 w Zegrzu. Jedna osoba została zabrana do szpitala. W czwartek, kilkaset metrów dalej, przed wjazdem na most, zginęła kobieta.

  Informacje o wypadku dostaliśmy na nasz facebookowy profil, a także na Kontakt 24. "Zablokowany jest most w Zegrzu w kierunku Legionowa. Na miejscu są trzy zastępy straży pożarnej, karetki pogotowia i policja" - napisał do nas Damian.

  Funkcjonariusze komendy stołecznej potwierdzili te informacje. - Toyota avensis uderzyła w mercedesa sprintera jadącego z Serocka do Warszawy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zderzenia doszło w wyniku awarii pojazdu. Będziemy ustalać przyczyny tego wypadku - poinformowała Marta Bejer z zespołu prasowego KSP.

  Jedna osoba ranna

  Jak dodała, kierowcy byli trzeźwi. - Jedna osoba została ranna. Na początku droga była całkowicie zablokowana, teraz ruch jest drożny w obu kierunkach. Nieprzejezdny jest tylko jeden pas w stronę Warszawy - podsumowała policjantka.

  Jak dowiedzieliśmy się, do wypadku doszło kilkaset metrów za miejscem, w którym w czwartek zginęła kobieta. Jak pisaliśmy na tvnwarszawa.pl, kierująca straciła panowanie nad kierownicą i dachowała.

  Przed godziną 13 na miejscu nie było już utrudnień.

  Czytaj więcej o tym wypadku:

  Tragiczny wypadek w Zegrzu
  Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl

  md//ec