Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Kilka tysięcy osób przebiegło ulicami stolicy

Warszawa

Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plStart biegu

W biegu "Policz się z cukrzycą", który odbył się podczas 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przebiegło kilka tysięcy osób. Były utrudnienia w ruchu.

Charytatywny bieg był częścią 24. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Biegacze na stołeczne ulice wybiegli już po raz 10. Impreza rozpoczęła się o godz. 13.30 i zakończyła o godz. 15. Trasa biegu prowadziła ulicami:

START – pl. Defilad – Złota – Jasna – Świętokrzyska – Mazowiecka – Królewska – pl. Piłsudskiego – Wierzbowa – Senatorska – Krakowskie Przedmieście – Ossolińskich – pl. Piłsudskiego – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Jasna – Złota – pl. Defilad – META.

Zamknięte ulice

Na czas imprezy ulice, na których pojawili się biegacze, zostały wyłączone z ruchu. Po godz. 14 nasz reporter poinformował, że w Al. Jerozolimskich na odcinku od ul. Chałubińskiego do ronda Dmowskiego wyłączono ruch tramwajowy. Zamknięta dla ruchu była również ul. Świętokrzyska. Nieprzejezdny był odcinek od Marszałkowskiej do Kopernika. Około godz. 15 ruch wznowiono.

Z utrudnieniami musieli liczyć się również pasażerowie komunikacji miejskiej.

Zamknięta ul
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
10. Bieg "Policz się z cukrzycą"
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

jk/ec