Karambol pod Grodziskiem. Ranni, śmigłowiec w akcji

Warszawa

TVN 24Do szpitala trafiły cztery osoby

Cztery samochody osobowe oraz ciężarówka zderzyły się na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Siestrzeń niedaleko Grodziska Mazowieckiego. Jak poinformowały służby, poszkodowanych zostało 10 osób. Cztery z nich trafiły do szpitala. Informację o wypadku otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Informację o wypadku potwierdził dyżurny na stanowisku kierowania straży pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. - Na skrzyżowaniu w miejscowości Siestrzeń tuż przed godz. 17 zderzyły się cztery samochody osobowe i pojazd ciężarowy - powiedziała redakcji Kontaktu 24 strażak.

- W zdarzeniu obrażenia odniosło 10 osób. Średnio ranne są trzy osoby, a siedem jest lekko rannych. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - dodał strażak. Podkom. Iwona Jurkiewicz z zespołu prasowego stołecznej policji doprecyzowała około godz. 19, że do szpitala przewieziono cztery osoby. Jedną z nich przetransportowano śmigłowcem. Wcześniejsze informacje policji mówiły o trzech rannych znajdujących się w szpitalu.

Zablokowana droga

- Policjanci szczegółowo badają okoliczności wypadku. Przesłuchiwani są świadkowie, być może zostaną powołani biegli - powiedziała podkom. Jurkiewicz. Dodała, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Ruch drogą krajową nr 8 w obie strony odbywał się wahadłowo jezdnią w kierunku Warszawy. GDDKiA poinformowała po godz. 21 o zakończeniu utrudnień.

CZYTAJ TEŻ NA KONTAKCIE24

Dziesięć osób zostało rannych
tvnwarszawa.pl