Przygotuj się na:

MECZ NA STADIONIE NARODOWYM

We wtorek na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zagra ze Słowenią. To oznacza utrudnienia dla mieszkańców, szczególnie na Saskiej Kępie. Kibice pojadą komunikacją miejską za darmo.

Karambol na Siekierkowskim

Warszawa

| Konkret24; zdjęcie tytułowe: Mitchell Griest | Unsplashfot Maciej Wężyk/tvnwarszawa.pl

Cztery auta zderzyły się na Moście Siekierkowskim w kierunku Mokotowa po godzinie 7.30. Cała okolica, a także wyjazd z Wawra i Gocławia były przez dwie godziny zakorkowane.

W zderzeniu nikt nie ucierpiał. - Kierowcy pozostawili samochody na pasie i nie chcieli z niego zjechać - relacjonował około godz. 8.00 Tomasz Zieliński, reporter TVN Warszawa. Jak mówił, utrudnienia w ruchu były bardzo duże.

Zablokowany był jeden pas trasy. Korki tworzyły się od węzła Marsa. - Kierowcy, chcąc uniknąć korka, wjeżdżają w małe osiedlowe uliczki Wawra, kompletnie je blokując - mówił Zieliński.

Utrudniony był też przejazd ulicami Kadetów i Wałem Miedzeszyńskim.

Zjechali po dwóch godzinach

Kierowcy uczestniczący w kolizji przez dwie godziny blokowali pas na moście, nie robiąc sobie nic z ogromnych utrudnień.

Dopiero po godz. 9.30 na most przyjechała policja. Samochody odjechały. - Są już daleko stąd. Ruch już przebiega bez przeszkód - relacjonuje Zieliński.

ran/mz