Karambol na krajowej "17"

Warszawa

warszawa@tvn.plWypadek na krajowej "17"

Dwie ciężarówki, dwa samochody osobowe i bus zderzyły się na krajowej "17" pod Garwolinem. 5 osób zostało rannych. Informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt24.Wypadek wydarzył się na odcinku między Kołbielą a Garwolinem przed godziną 9. - Doszło do zderzenie dwóch ciężarówek, dwóch samochodów osobowych i busa - poinformował asp. Robert Kędziorek, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.Jak dodał, trzy osoby zostały ranne. Jedna z osób poszkodowanych została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

- Osoba kierująca ruchem, z powodu trwającej budowy drogi, zatrzymała dwa samochody osobowe i busa, na który najechała ciężarówka. Siła uderzenia wypchnęła busa na przeciwległy pas ruchu i doszło do zderzenia z drugą ciężarówką - poinformował aspirant sztabowy Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Droga była zablokowana. Jak podaje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, wprowadzono objazd przez miejscowości Sobiekursk, Lipówka i Dziecinów.

Karambol na DK 17
eGarwolin.pl / Kontakt24

Niedawno informowaliśmy o tragicznym wypadku na DK17:

Tragiczny wypadek na DK17
Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl

kz//popi