Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Karambol: aleja Poniatowskiego i most stanęły

Warszawa

fot. Lech Marcinczak/tvnwarszawa.pl

Aż 6 samochodów zderzyło się przed godziną 7.00 na wjeździe na most Poniatowskiego. Kierowcy utknęli w ogromnych korkach.

- To było klasyczne najechanie – relacjonował Lech Marcinczak reporter tvnwarszawa.pl. –Wpadały na siebie kolejno seat, honda, toyota, audi, toyota i BMW. Na szczęście nikomu nic się nie stało – dodaje Marcinczak.

Utrudnienia były duże. W korku stanął wjazd na most od strony Ronda Waszyngtona. - Zakorkowane zostały też wszystkie dojazdy do ronda Waszyngtona - ostrzegał Marcinczak. Utrudniony był wjazd na most od strony Wału Miedzeszyńskiego.

Samochody zostały zepchnięte tak, że ruch w kierunku centrum odbywał się dwoma pasami, ale nie oaznaczało to końca utrudnień. Na ulicy wciąż leżało szkło i połamane części samochodów. Dodatkowo kierowcy zwalniali, aby przyjrzeć się rozbitym pojazdom, co nie pomagało w rozładowaniu korka.

Mapy dostarcza Targeo.pl

wp/par