Przygotuj się na:

MARSZAŁKOWSKA BEZ TRAMWAJÓW

W najbliższy poniedziałek tramwajarze rozpoczną drugi etap remontu torowiska w rejonie placu Bankowego. Jak informuje stołeczny ratusz, przez tydzień tramwaje nie będą jeździły ulicami Marszałkowską i Andersa - od placu Zbawiciela do Muranowskiej.

TVN Warszawa | Ulice

Bus wypadł z drogi, dwie osoby utknęły w środku

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Bus przewrócił się na bok

Na drodze wojewódzkiej numer 631 w miejscowości Kałuszyn (powiat legionowski) doszło do wypadku. Jak poinformowała straż pożarna, bus przewożący pięć osób wypadł z drogi.

Jak przekazał nam Łukasz Szulborski z legionowskiej straży pożarnej, zgłoszenie wpłynęło do służb po godzinie 6. - Busem podróżowało łącznie pięć osób. Pojazd wypadł z drogi i przewrócił się na bok. W momencie naszego przyjazdu trzy osoby były poza samochodem, a dwie utknęły w środku. Musieliśmy delikatnie użyć sprzętu hydraulicznego, by pomóc im się wydostać – przekazał nam strażak.

Dodał, że działania strażacy zakończyli po godzinie 8, a ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

Rzeczniczka legionowskiej policji poinformowała, że bus jechał trasą od Nowego Dworu Mazowieckiego do Nieporętu. - Na ulicy Nowodworskiej z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji – doprecyzowała policjantka. - Kierowca był trzeźwy. Trzy osoby trafiły do szpitala. W zdarzeniu brał udział tylko ten bus. Będziemy badać okoliczności zdarzenia – podsumowała.

Informowaliśmy także o wypadku na Jagiellońskiej:

Wypadek na JagiellońskiejTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:katke/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl