Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Ulice

Auto osobowe zderzyło się z ciężarówką. Zginęła kobieta

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl, PAP
Akcja ratunkowa
Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.plAkcja ratunkowa w Kacicach

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w miejscowości Kacice (powiat pułtuski). W wyniku zderzenia ciężarówki z samochodem osobowym zginęła jedna osoba. Droga krajowa numer 61 była zablokowana.

Jak poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, na drodze krajowej nr 61 doszło do zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym. Drogowcy poinformowali także o jednej ofierze śmiertelnej. Droga została zablokowana. Utrudnienia trwały do godziny 17.00.

Więcej informacji o wypadku przekazał Konrad Chrzanowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusku.

- W wypadku uczestniczyły samochód ciężarowy oraz samochód osobowy. Kobieta kierująca samochodem osobowym była zakleszczona wewnątrz pojazdu. Strażacy użyli sprzętu hydraulicznego, żeby ją uwolnić. Na miejsce przybył Zespół Ratownictwa Medycznego, który stwierdził zgon kobiety - przekazał Chrzanowski.

- Droga krajowa numer 61 jest całkowicie zablokowana. Policjanci pracujący na miejscu wyznaczyli objazd - dodał strażak.

Jak poinformowała Renata Soból z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku, do wypadku doszło, gdy - z nieustalonych na razie przyczyn - 64-letnia kierująca volkswagenem polo zjechała na przeciwległy pas jezdni wprost pod ciężarowego dafa.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl, PAP

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości