Jedno popołudnie, trzy zderzenia z udziałem motocyklistów

Warszawa

Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.plWypadek motocyklisty na Konwiktorskiej

Na Konwiktorskiej doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. - Motocyklista trafił do szpitala - podał nasz reporter. Do podobnych zdarzeń doszło na ulicy Sokratesa i w alei Jana Pawła II. Były utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w rejonie skrzyżowania Konwiktorskiej z ulicą Leona Rodala. - Zgłoszenie dostaliśmy o godzinie 17.10 - powiedziała Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

- Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym - poinformował Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl. - Wszystko wskazuje na to, że kierowca osobówki zakręcał na podwójnej ciągłej i zajechał drogę motocykliście - dodał.

Motocyklista został przewieziony do szpitala. Kierowcy samochodu osobowego nic się nie stało, został na miejscu zdarzenia.

Utrudnienia

Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami. - Nieprzejezdne były dwa pasy Konwiktorskiej w kierunku Andersa - ostrzegał Węgrzynowicz.

Jak informował nasz reporter, podobny wypadek miał miejsce w alei Jana Pawła II. - Również doszło do zderzenia osobówki i motocyklisty. Tu motocyklista był pod opieką ratowników - opisywał dalej Węgrzynowicz.

Informację potwierdziła policja. - Zgłoszenie w tej sprawie otrzymaliśmy o godzinie 17.30. Zderzyły się ford, motocykl i audi - powiedziała Małgorzata Wersocka. - Wszystko wydarzyło się na jezdni w kierunku Żoliborza - dodała.

I ostatnie zderzenie to ulica Sokratesa. - Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym i został przewieziony do szpitala - podał nasz reporter, co potwierdziła też policja. Ten wypadek miał miejsce przed godziną 15. - Zderzył się motocyklista i opel. Obaj kierujący byli trzeźwi - poinformowała Wersocka.

kw/b