Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Jedno auto w rowie, drugie na latarni. Wypadek pod Warszawą

Warszawa

Lech Marcinczak,tvnwarszawa.plZderzenie w Duchnicach pod Warszawą

W Duchnicach pod Warszawą zderzyły się dwa samochody osobowe: citroen i opel. - Kobieta jadąca citroenem trafiła do szpitala - podała policja. Na miejscu obowiązywał ruch wahadlowy.

Do zdarzenia doszło około godziny 12, na ulicy Ożarowskiej.

- Kierująca citroenem jechała od Pruszkowa w kierunku Ożarowa Mazowieckiego. Rozpoczęła manewr skrętu w lewo. W tym czasie jadący za nią kierujący oplem rozpoczął wyprzedzanie. Doszło do zderzenia - opisywała w rozmowie z tvnwarszawa.pl Ewelina Gromek-Oćwieja z Komendy Powiatowej Policji dla powiatu warszawskiego zachodniego. Jak dodała, kobieta z citroena została przewieziona do szpitala. - Wszyscy kierujący byli trzeźwi - powiedziała. Na miejsce pojechał reporter tvnwarszawa.pl. - Opel uderzył w słup, a citroen znalazł się w rowie - wskazał Lech Marcinczak.

Na Ożarowską przyjechały trzy zastępy straży pożarnej, karetka pogotowia i policja. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Pas w kierunku Ożarowa Mazowieckiego był zablokowany, obowiązywał ruch wahadłowy.

kw/pm