Jedno auto na barierach, drugie w rowie. Wypadek na wjeździe do Warszawy

Warszawa

Dwa samochody osobowe zderzyły się na krajowej "8", w Siestrzeni (pow. grodziski) pod Warszawą. Jeden samochód wbił się w barierkę, drugi wylądował w rowie. Do szpitala zostały zabrane cztery osoby. Informację o wypadku dostaliśmy na Kontakt 24.

Do wypadku doszło o godzinie 8, w miejscowości Siestrzeń na drodze krajowej nr 8 między Nadarzynem a Mszczonowem.

- Zderzyły się dwa samochody osobowe, w wyniku czego jeden z nich wbił się w barierkę, a drugi znalazł się w rowie - poinformował w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 bryg. Krzysztof Tryniszewski ze straży pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Jak przekazał, samochody zderzyły się na pasie w kierunku Warszawy. Jedna z osobówek jest wbita w barierkę, oddzielającą pas ruchu w obu kierunkach.

Troje rannych

Jak sprecyzowała Iwona Jurkiewicz z Komendy Stołecznej Policji, w wypadku brały udział volvo i opel. Cztery osoby zostały przewiezione do szpitala. - Kierowca i pasażerka z volvo oraz dwaj mężczyźni z opla - mówiła.Na miejscu były trzy zastępy straży pożarnej i policja, która ustalała okoliczności wypadku.Również kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami. Zablokowany był jeden pas w kierunku Wrocławia. Jak poinformowała GDDKiA, o godzinie 11.30 ruch wrócił do normy.

Więcej na kontakt24.tvn24.pl

ank/popi