Jeden uderzył w bariery, drugi - w słup. Policja zatrzymała pijanych

Warszawa

Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plZderzenie na S8

Pracowita noc stołecznej drogówki. Policja zatrzymała dwóch pijanych kierowców - jednego w Raszynie, drugiego na S8. W tej drugiej lokalizacji doszło również do wypadku z udziałem dwóch aut.

"Pijany kierowca uderzył w słup drogowy na ulicy Mickiewicza w Raszynie" – taka informacja dotarła około godziny 23 na Kontakt 24.

Policja potwierdza, że doszło do takiego zdarzenia na skrzyżowaniu z ulicą Poniatowskiego około godziny 22.30.- Nietrzeźwy 30-latek uderzył w znak drogowy. Miał ponad 2 promile w wydychanym powietrzu - mówi nam Małgorzata Wersocka z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Pijany kierowca BMW

Do drugiego zdarzenia doszło w przed godziną 4 na S8 w okolicach wiaduktu biegnącego wzdłuż Szeligowskiej.- BMW wjechało w bariery. W środku było czterech obywateli Ukrainy. Kierujący miał około 1,7 promila w wydychanym powietrzu. Nikomu nic się nie stało - wyjaśnia Wersocka.Po kolizji na jezdnię wysypały się odłamki szkła, na które najechał mercedes.

Zderzeni opla i audi

Policja podaje także, że w sobotę po godzinie 19 na S8 za zjazdem w aleję Prymasa Tysiąclecia zderzyły się opel i audi. – Kierowca audi był winny, dostał mandat. Do 16-letniej pasażerki przyjechało pogotowie, ale nic się jej nie stało – zaznacza Wersocka. I dodaje, że kierowcy byli trzeźwi.

ZOBACZ TEŻ MATERIAŁ O INNEJ KOLIZJI NA S8:

ran/b

Utrudnienia na trasie S8Lech Marcinczak, tvnwarszawa.pl
wideo 2/2