Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE WIADUKTU TRASY ŁAZIENKOWSKIEJ

- Z uwagi na warunki atmosferyczne zamknięcie północnego wiaduktu Trasy Łazienkowskiej nastąpi w sobotę przed południem - przekazała nam Małgorzata Gajewska, rzeczniczka prasowa Stołecznego Zarządu Rozbudowy Miasta. Już w piątek uruchomiona zostanie część buspasów wytyczonych na czas remontu.

TVN Warszawa | Ulice

Karambol na obwodnicy Janek. Jadący w stronę Warszawy utknęli w korku

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Karambol na obwodnicy Janek
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plKarambol na obwodnicy Janek

Karambol na trasie S8 w Jankach. Na jezdni w kierunku Warszawy zderzyło się sześć samochodów osobowych. Kierowcy utknęli w korku przed węzłem Wypędy.

Do zderzenia doszło chwilę po godzinie 18. - To jedna kolizja, w której uczestniczyło sześć samochodów osobowych. Nie ma osób rannych. Kierowcy uczestniczący w zderzeniu są trzeźwi - poinformowała Katarzyna Walendzik z Komendy Stołecznej Policji.

Na miejscu kolizji pracowali policjanci i strażacy. Rozbite pojazdy zalegały na jezdni, powodując utrudnienia w ruchu. Początkowo Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podawała, że jezdnia w kierunku Warszawy została całkowicie zablokowana. Z kolei około godziny 19.00 policja przekazała, że ruch odbywał się jednym pasem, natomiast dwa pozostałe były wyłączone.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości