Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Gwałtowne hamowanie. Dwie osoby w szpitalu

Warszawa

Marcin Gula /tvnwarszawa.plAutobus gwałtownie hamował w al

Citroen zajechał drogą kierowcy autobusu w al. Solidarności tuż przy placu Bankowym. Trzy osoby zostały ranne, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

- Całe zdarzenie rozegrało się w al. Solidarności na wysokości numeru 64. W kierunku placu Bankowego jechał autobus, w pewnej chwili drogę zajechał mu citroen. Zawracał z jezdni prowadzącej w przeciwnym kierunku - opisuje Marcin Gula, reporter tvnwarszawa.pl.

Gwałtowne hamowanie

Pojazdy się nie zderzyły, ale kierowca autobusu musiał gwałtownie hamować. – W efekcie 6-letnie dziecko i dwie inne osoby się przewróciły. Jedną opatrzono na miejscu, dwie inne zostały zabrane do szpitala – mówi Gula.

Kierowcy jadący al. Solidarności w kierunku placu Bankowego musza omijać zajęty pas przez wyłączoną z ruchu powierzchnię lub jezdnię z torami tramwajowymi.

Problemy w al | Marcin Gula / tvnwarszawa.pl
Problemy w al | Marcin Gula / tvnwarszawa.pl
Problemy w al | Marcin Gula / tvnwarszawa.pl
Problemy w al | Marcin Gula / tvnwarszawa.pl

Mapy dostarcza Targeo.pl

ran//ec