Ulice

Gwałtowne hamowanie tramwaju na Puławskiej. Jedna osoba poszkodowana

Ulice

Zdarzenie na Puławskiej
Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.plZdarzenie na Puławskiej

- Samochód zajechał drogę tramwajowi. Motorniczy musiał gwałtownie hamować. Jedna osoba jest poszkodowana - poinformował Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl. Na kilkanaście minut wstrzymano ruch składów w stronę centrum.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu Puławskiej i Madalińskiego. Była to linia numer 18, która jechała w kierunku Żerania FSO. - W wyniku gwałtownego hamowania jedna osoba została poszkodowana. Była to kobieta. Przewróciła się, na noszach została przeniesiona do karetki. Obecnie jest badana przez ratowników - podał nasz reporter chwilę po godzinie 11. Na miejscu pojawiły się służby Tramwajów Warszawskich i policja. - Składy nie kursują w kierunku centrum, są kierowane na objazdy - ostrzegał Zieliński.

Informacje o utrudnieniach podawał też Zarząd Transportu Miejskiego. "W związku z zablokowanym przejazdem Puławskiej na wysokości przystanku Dworkowa > Centrum, tramwaje linii 4, 10, 18, 35 zostają skierowane na objazdy ulicami: Woronicza, Wołoska, Św.Boboli, Rakowiecką, al. Niepodległości, Nowowiejska do własnych tras" - informowano na stronie ZTM.

Około 11.30 ruch został przywrócony.

kw

Pozostałe wiadomości