Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Gwałtowne hamowanie. Dwie osoby w szpitalu

Ulice

Autobus gwałtownie hamował w al
Marcin Gula /tvnwarszawa.plAutobus gwałtownie hamował w al

Citroen zajechał drogą kierowcy autobusu w al. Solidarności tuż przy placu Bankowym. Trzy osoby zostały ranne, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

- Całe zdarzenie rozegrało się w al. Solidarności na wysokości numeru 64. W kierunku placu Bankowego jechał autobus, w pewnej chwili drogę zajechał mu citroen. Zawracał z jezdni prowadzącej w przeciwnym kierunku - opisuje Marcin Gula, reporter tvnwarszawa.pl.

Gwałtowne hamowanie

Pojazdy się nie zderzyły, ale kierowca autobusu musiał gwałtownie hamować. – W efekcie 6-letnie dziecko i dwie inne osoby się przewróciły. Jedną opatrzono na miejscu, dwie inne zostały zabrane do szpitala – mówi Gula.

Kierowcy jadący al. Solidarności w kierunku placu Bankowego musza omijać zajęty pas przez wyłączoną z ruchu powierzchnię lub jezdnię z torami tramwajowymi.

Mapy dostarcza Targeo.pl

ran//ec

Pozostałe wiadomości