Grzybowska miała być węższa. Prace przełożone

Warszawa

Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plTermin prac został przesunięty

Od poniedziałku Grzybowska miała być zwężona z powodu prac ciepłowniczych. Te nadal się nie rozpoczęły. - Nie wydaliśmy na nie zgody - informuje Zarząd Dróg Miejskich.

W poniedziałek rano na skrzyżowanie ulic Grzybowskiej i Wroniej pojechał nasz reporter. - Nie ma żadnych utrudnień. Żadne prace się nie toczą - relacjonował Artur Węgrzynowicz.

Brak dokumentu

- Termin został przesunięty, gdyż czekamy na zatwierdzenie prac przez ZDM - poinformowała w rozmowie z tvnwarszawa.pl Magdalena Olszewska, rzeczniczka Ekoprojektu, wykonawcy budowy sieci ciepłowniczej.

O sprawę zapytaliśmy ZDM. Jak tłumaczy rzeczniczka, Karolina Gałecka, wykonawca nie dostarczył na czas wszystkich potrzebnych dokumentów.

- Nie otrzymaliśmy od niego projektu tymczasowej organizacji ruchu na czas odtwarzania nawierzchni - wyjaśnia Gałecka. - Gdy tylko go dostaniemy, wydamy zgodę na prace - dodaje.

Nowym terminem jest na razie czwartek, 30 kwietnia.

Etap 2 | UM
Etap 1 | UM
Etap 2 | UM
Etap 1 | UM
Etap 2 | UM
Etap 1 | UM

Dwa etapy prac

Przez około trzy tygodnie Grzybowska od Wroniej do przystanku autobusowego, w kierunku Towarowej, będzie węższa o jeden pas. W tym czasie wprowadzony zostanie zakaz skrętu w lewo we Wronią dla jadących od Towarowej.

Z kolei w drugim etapie prac, przez ponad tydzień, zamknięty zostanie wlot Wroniej od strony Chłodnej. W tym czasie nie będzie możliwości skrętu z Grzybowskiej we Wronią w kierunku Chłodnej ani przejechania przez skrzyżowanie w ciągu ul. Wroniej. Dojechać do Chłodnej można Towarową.

su/lulu