Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Groźny wypadek na Wilanowie. "Wycinali" zakleszczoną kobietę

Warszawa

Zderzenie na PrzyczółkowejArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

Dwa samochody osobowe zderzyły się na Przyczółkowej. Strażacy pomagali w wydobyciu rannej osoby z jednego z pojazdów. Kobieta trafiła do szpitala.

Zgłoszenie kolizji wpłynęło do straży o godzinie 17.40. - Na miejscu pracują dwa zastępy straży pożarnej. Jedna osoba jest zakleszczona w samochodzie - informował chwilę po godzinie 18 Wojciech Kapczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. Po godz. 19 Jarosław Florczak z Komedy Stołecznej Policji dodał, że kierująca audi trafiła do szpitala.

Jak relacjonował Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl, oba samochody zostały poważnie uszkodzone. - W zderzeniu brały udział skoda i audi. Skoda uderzyła z dużą siłą w bok audi. Strażacy pomogli wydostać się rannej osobie z audi. To auto wpadło do rowu oddzielającego pasy jezdni - opisywał nasz reporter.

Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami. - Ruch w kierunku centrum odbywa się objazdem po bocznym pasie drogi - przekazywał Węgrzynowicz. Samochody z trzech pasów musiały kierować się na jeden, co powodowało duże opóźnienia.

Zderzenie na Przyczółkowej | Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl
Zderzenie na Przyczółkowej | Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

kk/b