Przygotuj się na:

BUDOWA PĘTLI NA WOLI

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczyna budowę nowej pętli autobusowej na Woli. W związku z tym, od wtorku kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak informuje ratusz, stara pętla przy Płockiej jest za mała, by mogło się na niej jednocześnie zatrzymywać kilka autobusów przegubowych.

Zderzenie dwóch ciężarówek na A2. Jedna przewoziła 150 świń

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Google MapsCiężarówki zderzyły się na A2 na wysokości miejscowości Kopiska

Na autostradzie A2, na wysokości miejscowości Kopiska (powiat grodziski) zderzyły się dwie ciężarówki. - Jedna przewoziła około 150 sztuk trzody chlewnej - podaje straż pożarna. Są utrudnienia w kierunku w Warszawy.

O zdarzeniu informuje reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. - Ciężarówka wjechał w tył drugiej, która przewoziła świnie. Ciągnik siodłowy tego pierwszego auta został uszkodzony - mówi.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Informacje potwierdzają strażacy. - Około godziny 12 dostaliśmy zgłoszenie o zderzeniu na 429. kilometrze autostrady A2 na wysokości miejscowości Kopiska. Uczestniczyły w nim dwa samochody ciężarowe. Jeden przewoził około 150 sztuk trzody chlewnej, jednak nikt - ani zwierzęta ani ludzie - nie ucierpiał w tym zdarzeniu - zapewnia rzecznik grodziskiej straży pożarnej Krzysztof Tryniszewski.

Na miejscu pracują trzy zastępy straży pożarnej, policja i służba drogowa. Są utrudnienia w ruchu - prawy pas w kierunku Warszawy został zablokowany.

Ponad rok temu ciężarówka z trzodą chlewną wywróciła się na drodze pod Serockiem:

Ciężarówka z trzodą chlewną wywróciła się na rondzie pod SerockiemTomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Google Maps