TVN Warszawa | Ulice

Tragiczny wypadek w Górze Kalwarii. Zginął kierowca quada

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tragiczny wypadek w Górze Kalwarii
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plTragiczny wypadek w Górze Kalwarii

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze krajowej nr 79 w Górze Kalwarii. Zginął kierowca quada, który zderzył się z samochodem osobowym. W ciągu doby na drogach powiatu piaseczyńskiego zginęły cztery osoby.

Do zdarzenia doszło w sobotę, przed godziną 16 na drodze krajowej nr 79 w Górze Kalwarii. Jak przekazał reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz, zderzyły się quad oraz samochód osobowy. Na miejscu była policja, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe, w tym śmigłowiec LPR.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący quadem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu podczas włączania się do ruchu na drodze krajowej 79. 54-letni mężczyzna został zabrany do szpitala. Tam niestety zmarł. Kierowca audi był trzeźwy - poinformował Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. - To już czwarta ofiara śmiertelna wypadku drogowego w ciągu doby - dodał Sawicki.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Tragiczna doba na drogach w powiecie piaseczyńskim

W piątek około godziny 22.30 w Konstancinie-Jeziornie samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Jedna osoba zginęła na miejscu, a dwie zostały ranne. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia, zostawiając poszkodowanych. Został zatrzymany po kilku godzinach. W momencie zatrzymania miał blisko 2,5 promila alkoholu.

Nieco wcześniej, bo około godziny 22 doszło do wypadku w Pilawie, gdzie zginęła 36-latka.

Do kolejnego tragicznego wypadku doszło w sobotę nad ranem. Jak powiedział Sawicki, około godziny 4.10 kierujący ciężarowym dafem potrącił śmiertelnie pieszego w Jabłonowie.

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości