Frezowanie na Bielanach i Wilanowie. Utrudnienia na Sytej i Arkuszowej

Warszawa

UMPrace na Sytej

Na najbliższy weekend drogowcy zaplanowali wymianę nawierzchni dwóch ulic - jednej w Wilanowie i drugiej na Bielanach. Nową nawierzchnię zyskają Syta i Arkuszowa. Utrudnienia rozpoczną się w piątek w nocy. Kierowcy pojadą objazdami.

"Od piątku 10 lipca od godz. 22.00 rozpoczniemy drugi etap prac na ul. Sytej" - informuje Zarząd Dróg Miejskich. Tym razem drogowcy zajmą się odcinkiem od skrzyżowania z ul. Glebową do ul. Jarej. W sumie wymienionych zostanie 7 tys. mkw. nawierzchni jezdni.

Na czas prac kierowcy pojadą objazdami ulicami: Vogla, Przyczółkową, Augustówka, Kobylańską lub Sytą, Wałem Zawadowskim, Bruzdową i Zaściankową.

Prace zakończą się w poniedziałek 13 lipca o godz. 4.00 rano.

Prace na Arkuszowej
UM

Autobusy zmienią trasy

To nie jedyne zaplanowane na ten weekend prace. "Od piątku, 10 lipca od godz. 22.00 do poniedziałku, 13 lipca do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie ul. Arkuszowa na odcinku od ul. Księżycowej do ul. Estrady" - informuje ZDM.

Wyłączony odcinek będzie można ominąć ulicami: Wólczyńską – Estrady lub Powstańców Śląskich – Radiową.

Ze zmianami muszą liczyć się także pasażerowie komunikacji miejskiej. Od skrzyżowania ul. Wólczyńskiej i Arkuszowej autobusy linii 110, N56, N91 i 712 będą kursowały ulicami Wólczyńską i Estrady natomiast linii 708 i N58 Wólczyńską, Estrady i 3 Maja.

su/b