Frezowanie na Bemowie i na Pradze Północ

Warszawa

fot. targeo.pl

Zbliża się weekend, a więc czas na frezowanki. Drogowcy wymienią nawierzchnię na ul. Połczyńskiej oraz na skrzyżowaniu ulic Targowej i Kijowskiej.

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o wymianie nawierzchni południowej strony ul. Połczyńskiej, czyli jezdni w kierunku centrum. W ten weekend drogowcy pracować będą po północnej stronie. Z utrudnieniami liczyć muszą się zatem kierowcy wyjeżdżający z miasta.

Ruch zostanie przełożony na jezdnię przeciwną. Kierowcy jadący w kierunku granicy miasta przejadą na jezdnię południową na wysokości ul. Fort Wola, a powrócą na jezdnię północną przy ul. Rotundy. Utrudnienia potrwają od piątku od 22.00 do poniedziałku do 4 rano.

Targowa/Kijowska

Wymianę nawierzchni przejdzie również skrzyżowanie ulic Targowej i Kijowskiej. To jeden z elementów modernizacji trasy tramwajowej Dw. Wileński - Stadion Narodowy - Rondo Waszyngtona.

Utrudnienia zakończą się w poniedziałek o 4.00.

Objazdy

Proponowane objazdy zamkniętego skrzyżowania prowadzą: al. Zieleniecką – al. Poniatowskiego – Wybrzeżem Szczecińskim – Okrzei lub Kłopotowskiego – Wybrzeżem Szczecińskim – al. Poniatowskiego – al. Zieleniecką.

su/roody