Frezowanie i remont torowiska. Weekendowe utrudnienia

Warszawa

ZDMWeekendowe utrudnienia

W piątek wieczorem drogowcy pojawią się na Białołęce. Pod frez pójdzie ulica Cieślewskich. Z utrudnieniami musimy się liczyć również na Jagiellońskiej, gdzie przez trzy weekendy nie będą jeździć tramwaje.

Jak podaje Zarząd Dróg Miejskich prace na Białołęce będą prowadzone na odcinku liczącym ponad kilometr od Zegarynki do Innej.

Rozpoczną się w piątek, na godzinę 22.00, a zakończą w poniedziałek, 6 listopada o godz. 4.00. Droga na tym odcinku zyska również nowe oznakowanie poziome.

Ulica będzie wyłączona z ruchu. W związku z tym drogowcy wyznaczyli objazd ulicami: Płochocińską, Marywilską, Czołową, Bohaterów, Wałuszewską, Szamocin.

Utrudnienia na Białołęce
ZDM

Utrudnienia na Jagiellońskiej

Z kolei na Jagiellońskiej, na trzy weekendy listopada ( 4-5.11, 18-19.11 i 25-26.11.) zostanie wyłączony ruch tramwajowy na na odcinku od Ronda Starzyńskiego do pętli Żerań FSO. Tramwaje Warszawskie planują w tym czasie przeprowadzenie dodatkowych prac na torowisku. Na ulice ponownie wyjadą autobusy linii Z20 obsługujące trasę:ŻERAŃ FSO - Jagiellońska - Świętych Cyryla i Metodego - Targowa - 
al. Solidarności - DW. WILEŃSKI (powrót: al. Solidarności - Jagiellońska).

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy również o otwarciu Trasy Świętokrzyskiej:

kz/pm

Tak wygląda nowy odcinek Trasy ŚwiętokrzyskiejMateusz Szmelter, tvnwarszawa.pl
wideo 2/2