Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Dwie stłuczki na trasie S8

Warszawa

Utrudnienia na trasie S8Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

Kierowców, którzy w poniedziałek rano wybrali trasę S8, czekały utrudnienia. W alei Armii Krajowej doszło do dwóch kolizji.

Do pierwszej kolizji doszło około godziny 7 na drodze S8, kilkaset metrów przed skrzyżowaniem ze Słowackiego na jezdni w kierunku Poznania.

- Zderzyły się dwa samochody: renault i DAF, jedziemy na miejsce - poinformowała krótko po 7.00 Monika Brodowska z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Choć samochody stały na pasie awaryjnym, kierowcy szybko utknęli w korku, który sięgał niemal do skrzyżowania Trasy Toruńskiej z Głębocką.

Kilkaset metrów wcześniej doszło do kolejnego zderzenia - alfy romeo i hyundaia. Jak ostrzegał nasz reporter Artur Węgrzynowicz, tam zablokowany był lewy pas ruchu w kierunku Poznania.

W weekend pisaliśmy o zderzeniu na Płochocińskiej:

Akcja strażaków przy PłochocińskiejTomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

kz/pm