Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Dwie osoby potrącone na przejściu dla pieszych

Warszawa

Artur Węgrzynowicz/ tvnwarszawa.plPotrącenie na pasach

Dwie osoby zostały potrącone przez samochód na przejściu dla pieszych na ulicy Romera na wysokości adresu Cybisa 6. - Według wstępnych informacji to matka z nastoletnią córką. Obie zostały odwiezione do szpitala - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. W tym samym czasie samochód potrącił kobietę na skrzyżowaniu ulic Andersa i Anielewicza.

Do wypadku doszło przed godziną 8 na Ursynowie. - Na ulicy Cybisa 6 kierowca opla potrącił dwie osoby na przejściu dla pieszych. Jedziemy na miejsce - poinformował Tomasz Oleszczuk z sekcji prasowej stołecznej policji.

Jak dodał reporter tvnwarszawa.pl, potrącone to według wstępnych ustaleń matka z nastoletnią córką. - Na miejscu były dwie karetki pogotowia. Poszkodowane przewieziono do szpitala - relacjonował Artur Węgrzynowicz.

Ponadto policja poinformowała, że do komendy wpłynęło także zgłoszenie o kolejnym potrąceniu pieszego. Tym razem na skrzyżowaniu ulic Anielewicza i Andersa.

- Tam także na przejściu dla pieszych potrącona została kobieta. Policjanci ustalają przebieg zdarzenia. W obu przypadkach kierowcy samochodów byli trzeźwi - dodała Edyta Adamus z sekcji prasowej stołecznej komendy.

skw/pm