Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ochocie i Ursynowie

Na Ochocie startują prace poprzedzające przebudowę niebezpiecznego skrzyżowania Grójeckiej z Harfową i Racławicką Z kolei w weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Dwaj funkcjonariusze CBŚP ranni w zderzeniu na placu Zawiszy

TVN Warszawa

Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plW wypadku na placu Zawiszy ucierpieli policjanci

Dwa samochody zderzyły się w czwartek po południu na placu Zawiszy. Jeden to nieoznakowany radiowóz Centralnego Biura Śledczego Policji. Dwóch policjantów zostało przewiezionych do szpitala. Pierwszą informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do zdarzenia doszło po godzinie 15 na placu Zawiszy.

- W zdarzeniu brał udział nieoznakowany radiowóz CBŚP. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że samochód jechał na sygnale - powiedziała Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Funkcjonariusze w szpitalu

- W zderzeniu brały udział dwa samochody - volvo i toyota. Toyota to nieoznakowany samochód CBŚP. W wyniku zderzenia dwie osoby jadące toyotą trafiły do szpitala. Obie to policjanci - wyjaśniła Wersocka.

Jak dodała policjantka, przyczyny zdarzenia nie są jeszcze znane. Policjanci ustalają, czy zakwalifikować je jako wypadek, czy kolizję. Zderzenie spowodowało utrudnienia dla kierowców w Alejach Jerozolimskich w kierunku Dworca Zachodniego. - Od godziny 18.30 ruch odbywa się płynnie - poinformowała Wersocka.

kr/r