Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Dwa zderzenia na Patriotów. "Dziecko i kobieta w szpitalu"

Warszawa

Po wypadku dwie osoby trafiły do szpitalaLech Marcinczak, tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

Najpierw kolizja audi i nissana, a zaraz po niej zderzenie mitsubishi i dwóch hond miały miejsce na Patriotów. Jak informuje policja, do szpitala zostało przewiezione dziecko i kobieta, pasażerka jednego z aut. Przez kilkadziesiąt minut ulica była zablokowana w obu kierunkach.

Na Patriotów pojechał reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak. Na miejscu znalazł cztery uszkodzone samochody, dlatego początkowo informowaliśmy o zderzeniu czterech pojazdów. Okazało się jednak, że doszło tam do dwóch różnych zdarzeń.

- Pierwsze to kolizja audi i nissana, nikomu nic się nie stało. Nissan został już zabrany za pomocą lawety, audi jeszcze jest na miejscu, ma uszkodzony przód - relacjonuje Marcinczak.

Znacznie poważniejszy okazał się jednak drugi wypadek. - Tu zderzyły się mitsubishi i dwie hondy - dodaje nasz reporter.

Dwie osoby trafiły do szpitala

Policja potwierdziła informację. Jak powiedziała Agnieszka Włodarska z Komendy Stołecznej Policji, w wypadku ucierpiały dwie osoby. - Dziecko i kobieta, pasażerka jednego z aut, przewieziono ich do szpitala - powiedziała.

Całe zdarzenie miało miejsce na wysokości budynku numer 142. - Kierowca mitsubishi chciał skręcać w lewo, w ulicę Strzegomską. W tym celu stanął i włączył kierunkowskaz, przygotowując się do skrętu. Przepuścił jadącą z naprzeciwka hondę. Jednocześnie za nim jechała druga honda, która usiłowała wyprzedzić mitsubishi. Uderzyła najpierw w tył mitsubishi, odbiła się od niego i potem zderzyła się z jadącą z przeciwka hondą - relacjonuje Marcinczak. Jak dodaje, obie hondy mają zniszczony przód, mitsubishi natomiast tył.

Przez kilkadziesiąt minut były duże utrudnienia w ruchu. Przejazd był zablokowany w obu kierunkach.

kw/r/jb