Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Dwa zderzenia w al. Niepodległości

Warszawa

Artur Węgrzynowicz /tvnwarszawa.plWypadek na skrzyżowaniu al

Dwa zderzenia w al. Niepodległości na kilkadziesiąt minut spowodowały duże utrudnienia. Po godz. 16 na wysokości ul. Odyńca zderzyły się seat i subaru, trzydzieści minut później na tej samej trasie zderzyły się trzy osobówki.

Do pierwszego zderzenia doszło po godz. 16. - Zderzyły się seat i subaru. Jedna osoba trafiła do szpitala - informował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.Jak dodał, przejazd przez skrzyżowanie ulic Niepodległości i Odyńca był utrudniony. Spore korki spowodowało również drugie zdarzenie, które miało miejsce na wysokości ul. Bruna. Tam zderzyły się trzy samochody.

- Informację o pierwszym wypadku otrzymaliśmy o 16.25, natomiast o drugim o 16.45 - mówiła Iwona Jurkiewicz z Komendy Stołecznej Policji. Jak dodała, na wysokości Bruna zderzyły się toyota, opel i seat. - Nie mam informacji o osobach rannych w tej kolizji. Kierowcy obu tych zdarzeń byli trzeźwi - dodała policjantka.

ło/r